„Synchroniczność to zawsze obecna rzeczywistość dla oczu gotowych ją dostrzec” Carl Gustaw Jung Czym jest ta gotowość? Może całkowitym przebudzeniem i wyjściem z ignorancji umysłu nieświadomego? Może jest Twoją całkowitą uważnością ? Duchowość to synchroniczny i pełen świadomości taniec w życiu, z życiem i życiem. Zapraszam na ośmiomiesięczny alchemiczny proces budzenia gotowości do synchronicznego tańca ze wszechświatem w Tobie. Zapraszam do budzenia się w życiu, pełnym codziennych cudów. Zapraszam do doświadczania siebie, w swej pełni i MOCY. Dlaczego spotkamy się ” na żywo” a nie on-line? On-line wg. mnie , w przekazie duchowym ma sens jedynie w spotkaniach jeden na jeden . Tylko wtedy mogę w pełni połączyć się z Tobą w przekazie. Uważam, że doświadczanie szkoleń grupowych online, często nagranych lata wcześniej, to jak lizanie lizaka przez szybę 😜albo kochanie się poprzez Skype…🤣 Co może się wydarzyć??? I Ci co czują, znają tę różnicę. Głęboko czuję, że masowe szkolenia on-line są one nastawione na zarabianie a nie uświadamianie. To oczywiście moja subiektywna ocena, ale tak właśnie czuję. I to też jest doświadczenie, które wielu wybiera. W grupie 100 lub 1000 osób on-line nie możesz być zaopiekowana przez prowadzącego indywidualnie, nie możesz być zainicjowana do jakości, które są w aurze prowadzącego i miejscu spotkania oraz grupie ludzi z którymi przebywasz i nie otrzymujesz odpowiedź na każde pytanie, które pojawią się w Tobie? Otrzymujesz TEORIĘ a nie PRAKTYKĘ. Na ” żywo” , mogę dosłownie przytulić do energii i wiedzy do której mam dostęp i na poziomie werbalnym, materialnym oraz niewerbalnym i niematerialnym dzieje się ten duchowy i realny PRZEKAZ, budzi się w Tobie świadomość tego przekazu. Tym bardziej, że za każdym razem spotykamy się synchroniczne w takim towarzystwie, by wszyscy otrzymali wzajemnie od siebie, to co nasze Dusze chcą sobie przekazać. Jest to prowadzenie przez najwyższą , boską świadomość. Dlatego nawet, gdy na warsztaty przychodzi raptem dwoje ludzi, to jest oczywistym dla mnie, że w tej grupie jest już obfitość wszystkiego i prowadzę je tak, jak zawsze, z pełnym zaangażowaniem. O czym są moje warsztaty , sesje : O wolnej woli, świadomości i doświadczaniu. Są eksperymentem, doświadczeniem, nurkowaniem we własnej świadomości pod inspiracją najwyższej mądrości Duchem natchnięta jest cała materia, duch tworzy CAŁĄ rzeczywistość. I ciebie i mnie i psa i drzewo i wkurwiając…ego szefa i pieniądz i maszynę parową a nawet bombę atomową. I może to zaskakująco zabrzmi , ale właśnie dlatego mamy WOLNĄ WOLĘ, by dokonywać świadomego wyboru i używać energii w dobroci, odważnie doświadczając CAŁOŚCI. Czy wiesz, że możemy w każdej chwili, wspólnie zdecydować W JAKIM ŚWIECIE CHCEMY ŻYĆ?? Każdą najdrobniejszą decyzją, codziennie – TWORZYSZ ŚWIAT W JAKIM ŻYJESZ. Pytanie: -czy masz świadomość około 70 000 myśli, które Tobą sterują z podświadomości? – czy wiesz, że te nieświadome myśli są tymi przysłowiowymi marzeniami z przysłowia ” uważaj o czym marzysz, bo moze się to spełnić” – czy wiesz, że te myśli często ( prawie zawsze) nie są TWOJE, są przekonaniami innych, wypowiedzianymi Tobie, albo słowami z filmu czy tv……to automatyczne programy, uruchamiające „marzenie”, którego zapewne nie chcesz realizować świadomie? – czy nadal masz nieuświadomione lub uświadomione lęki? – czy potrafisz odróżnić podszept intuicji od podszeptu starego schematu? – czy żyjesz w zgodzie z prawami wszechświata i czy je znasz? – czy to ty używasz emocji do kreacji, czy emocje przejmują nad tobą kontrolę? – czy zauważasz wszystkie synchroniczne znaki, czy dopiero ich przedsmak w postaci zegarkowych ( 11:11 am)? Pięknie tłumaczy to Bhaktivedanta Insytiute w którym otrzymywałam mądrość, uczyłam się przez pewien czas. Duch i materia to jedno, nauka i duchowość to jedno. Największe naukowe odkrycia pochodzą z wglądów, duchowych medytacji, przekazów od najwyższej świadomości , od DUCHA tworzącego wszystko co materialne , energetyczne i subtelne. Bo KTO wie najlepiej jak jest stworzony wszechświat jak nie sam WSZECHŚWIAT. CZYLI TY TEŻ- TWOJA DUSZA 🥰❣️❤️ Bo kto wie najlepiej jak działa życie, jak nie samo ŻYCIE , czyli ty też 🙌🙏🥰 Nazywamy tę MĄDROŚĆ: BOGIEM, ŹRÓDŁEM, WSZECHŚWIATEM, MIŁOŚCIĄ. to nazwy jedynie, ale wciąż tego samego: WSZYSTKIEGO , CAŁEJ MĄDROŚCI❤️ CAŁEJ EGZYSTENCJI. I CIEBIE PIĘKNA DUSZO, KTÓRA JESTEŚ CZĘŚCIĄ WSZYSTKIEGO. Zamknij oczy, zanurz się w sobie, eksploruj wszechświat, uświadamiaj sobie całość ❤️ Wszystkie odpowiedzi są w TOBIE. PRAWA WSZECHŚWIATA SĄ TOBĄ