Sesje indywidualne

Pomagam moim klientom doświadczać szczęścia w życiu na tym pięknych skrawku wszechświata „Przystanku zwanym Ziemia”.

RECALL HEALING

Totalna Biologia

W Totalnej Biologi / Recall Healing mamy do czynienia z biologią i rozwiązywaniem konfliktów emocjonalnych. Podstawowym zadaniem jest znalezienie przyczyny zaistnienia choroby w ciele fizycznym lub emocjonalnym.

Podczas sesji Totalnej Biologii pomogę Ci odnaleźć i rozwiązać uraz emocjonalny. Korzystać będę z trzech elementów: linii życia, okresu P//P i drzewa genealogicznego.

Razem z Tobą odszukamy dramatyczne wydarzenia, które mogły mieć wpływ na Twoje życie. Korzystając z technik zarówno Gilberta Renaud jak i Gerarda Athieu ( moich nauczycieli) możemy dotrzeć do konfliktów karmicznych , umiejscowionych w głębokiej podświadomości RODU.

Otrzymasz ode mnie konkretne ćwiczenia lub narzędzia dzięki którym uwolnisz pokłady nieuświadomionych emocji będących przyczyną „choroby”. Efekt emocjonalny jest pewny i jakość życia w znacznym stopniu zmienia się na dobre. Uzdrowienia na poziomie ciała są bardzo częste jednak nie gwarantowane.

ścieżka duszy

Odkrywanie DARU DUSZY

Dar, to taka kombinacja cech duszy i osobowości, która w połączeniu z doświadczeniem, po uświadomieniu jest- TYM, czym można obdarowywać innych i żyć dzięki wymianie w dobrostanie.

Każdy ma jakiś dar.

Czasem jego odkrycie wymaga czasu i zaangażowania w poszukiwania.

Czasem DAR, ukryty jest pod przekonaniami umysłu, traumach przeszłości lub tzw. uspołecznieniu czyli siłowemu dopasowywaniu nas do systemu, do reszty społeczeństwa. A każde z nas jest WYJĄTKOWE I MA SWÓJ NIEPOWTARZALNY DAR.

Gdy już odkryjemy swój DAR i nauczymy się go przekazywać innym, OTWIERA się DOBROSTAN. Cały wszechświat czuje to nasze dostrojenie i synchronicznie naprowadza nas na najlepsze rozwiązania, na obfitość wszelkich dóbr.

DAR ZA DAR
to prawo wszechświata…. REZONANS
DOBRO ZA DOBRO….
Kocham to co robię.
I to jest jeden z najcudowniejszych elementów mojego życia
Nie zawsze tak było….przez ponad 20 lat, nie używałam swojego DARU w pełni….
Teraz wiem, że było to niezbędne, bym doświadczała życia, które naprowadzało mnie na kolejne i kolejne sytuacje, wydarzenia, aone były jak egzaminy, szlifowały mnie i mój DAR.
Od 8 lat daję swój DAR świadomie i z radością obserwuję cuda w życiu ludzi,
nim obdarowanych.. 

Jednym z moich DAR-ów jest umiejętność naprowadzania innych na ich osobisty DAR.

Jako empatka i jasnowiedząca czuję blokady i cienie zakrywające DAR.

Potrafię precyzyjnie ” dotknąć” ten czuły obszar zakrywający DAR…
Od 8 lat jestem przewodniczką na ścieżce DARÓW 

SESJE

Rozwojowe, terapeutyczne, kryzysu i uzależnień.

Psychoterapia nie rozwiązuje problemów w sposób magiczny. To złożony proces, w którym czerpię z medycyny, filozofii i psychologii.

Mam odpowiednie narzędzia – wykorzystuję je, by pomóc Ci z problemem, z którym się do mnie zgłosisz.

Podstawą wsparcia jest:

  • terapia schematów,
  • terapia poznawczo behawioralna,
  • psychosomatyka
  • oraz mądrość WEDyjska , którą uzyskałam studiując na Bhaktivedanta Institiut

Jednak Ty też musisz się starać, by rozwiązać swoje problemy. Połączy nas szczególny kontrakt, który pozwala zaplanować cały przebieg terapii, określić jej cele i priorytety.

Na tej podstawie dobiorę odpowiednią metodykę działania, a także określa się czas trwania psychoterapii. Jednak pomiędzy spotkaniami otrzymasz konkretne wskazówki do zmiany i warto byś je ćwiczyła/ ćwiczył.

Psychoterapia ze mną, to jak zdobywanie nowego prawa jazdy. Dotychczas działasz na automacie a w trakcie procesu rozwojowego nauczysz się działać świadomie.
To jest bilet w jedną stronę, dający samodzielność i odwagę życia na zawsze.
Czas trwania zawsze dopasowuję do Twoich indywidualnych potrzeb.

sesje

Superwizyjne

Dla terapeutów działających w energiach i totalnej biologii.

Jeżeli pracujesz z drugim człowiekiem na poziomie: duszy, ciała lub emocji to zapewne potrzebujesz superwizji. Czym ona jest:

To podstawowe BHP dla Ciebie, jako świadomego terapeuty, który chce eksplorować energoprzestrzeń terapeutyzując, bez obciążania własnej przestrzeni nierozwiązanymi konfliktami emocjonalnymi , które powstają w trakcie sesji terapeutycznych pomiędzy Tobą a klientem.

Superwizja jest potrzebna każdemu człowiekowi pracującemu z drugim człowiekiem w ramach jakichkolwiek terapii, pomaga w prawidłowym zrozumieniu i poprowadzeniu całego procesu.

Superwizor jest lustrem dla działań terapeuty. Superwizja jest m.in. procesem uczenia się, w którym będziesz mieć okazję pracować z bardziej doświadczonym specjalistą nad wzbogacaniem własnych umiejętności i doświadczenia zawodowego, które docelowo mają służyć klientowi zgłaszającemu się do Ciebie po pomoc.

Rozpoczynając spotkania superwizyjne ustalimy Twoje cele. Najważniejszym z nich jest dobro pacjenta (którego problematyka jest omawiana w trakcie superwizji), drugim równie ważnym jest TWÓJ rozwój zawodowy jako terapeuty.

Głównym zadaniem superwizji jest stworzenie przestrzeni do refleksji dla Ciebie, abyś mogła / mógł on w bezpiecznej atmosferze przyglądać się swojej pracy z pacjentem, własnym reakcjom, obserwowaniem tego co w związku z tym dzieje się w relacji terapeutycznej itp.
Jako Superwizor jestem otwarta na eksplorację zgłaszanych treści, nie udzielam prostych rad, nie rozwiązuję bezpośrednio problemu za Ciebie, ale pomagam Ci zrozumieć pacjenta wtedy gdy dla Ciebie jest to trudne.

Dzięki superwizji masz możliwość zwiększania samoświadomości w pracy zawodowej, co w konsekwencji wpływa na jakość Twoje życia zawodowego ale i osobistego.