szkoła cudów przemysławy kimszal (1)

Kurs programowania MerKaBa

Zapisz się do newslettera Szkoły Cudów i otrzymaj w Ekonomii Daru (opłać czując ile to dla Ciebie warte)  4 godzinny kurs o Merkaba i świętej geometrii oraz medytację programującą pojazd dla duszy.

Dlaczego Merkaba teraz jest nam potrzebna/pomocna? Merkaba to jest pojazd dla duszy, dla naszego ciała subtelnego głównie.
 Zatem w obecnym czasie zamieszania energetycznego, bardzo wartościowego i budzącego ale jednak GWAŁTOWNEGO, warto mieć bezpieczny pojazd…..który pomoże nam spokojniej i świadomiej przez ten gwałtowny czas przejść.
Merkaba termin, o jakim mowa, oznacza pole energii łączące ciało (Mer), umysł (Ka) i ducha (Ba). Rotuje ono wokół każdej ludzkiej powłoki cielesnej, z prędkością, która nie pozwala go dostrzec.