Święta ekonomia daru

Podaruj nieznajomemu sesję terapeutyczną lub szkolenie

Jesteś w Szkole Cudów w której pomagam na wielu płaszczyznach. Możliwe, że sama/ sam doświadczyłeś tu czegoś, co wpłynęło na Twoje życie? Są sytuacje w życiu, które uniemożliwiają innym rozwój, wyjście z kryzysu … Najtrudniejsze jest, gdy tą przeszkodą jest brak pieniędzy. Nie sądzisz, że to nie powinno uniemożliwiać terapii, rozwoju??

Podaruj nieznajomemu sesję terapeutyczną lub szkolenie.

To miejsce dla wszystkich i z chęcią daję tyle ile sama mam a…. czasem więcej. Wyznaję zasadę dzielenia się nadmiarem – Sharing the Surplus. Albo inaczej – Podaj Dalej – I Ty możesz w tym uczestniczyć, tak w kawiarni fundując tzw. „kawę zawieszoną”,  jak i tu składając się z innymi filantropami na sesje terapeutyczne i szkolenia dla tych, którzy te finanse dopiero zdobędą, również dzięki naszemu wsparciu terapeutycznemu. Podoba Ci się ten pomysł?? Pudełeczko poniżej czeka na gest solidarności 😉 W tytule wpisz ”darowizna- sesja zawieszona”

Tutaj możesz opłacić warsztat lub sesję w ramach Świętej Ekonomii DARU w tytule płatności wpisz ” darowizna + tytuł warsztatu”

Wybierz formę, która Ci najlepiej odpowiada:

Dane do przelewu tradycyjnego:

Odbiorca: Przemysława Kimszal Falecka

PLN: 8029100006000000000234333