Szkoła świadomej synchroniczności

🍀🍀przywróć synchroniczność i wróć do czucia, by całym swoim jestestwem wybierać drogę dobrostanu 🍀🍀

ZAPRASZAM DO OŚMIOMIESIĘCZNEJ PRZEMIANY
🍀 cztery, weekendowe spotkania na żywo.
🍀 mentoring przez cały okres pomiędzy spotkaniami.
🍀 materiały pomocne w zmianie

TYLKO DLA OCZU I USZU GOTOWYCH 🙏💚
Rozpoczynam rekrutację do Szkoły Świadomej Synchroniczności.
Hermetyczna mądrość dla gotowych ją uruchomić.
🍀To pierwsza edycja i jest dyktowana wglądem/ inspiracją , którą otrzymałam podczas mojego ostatniego – marcowego -odosobnienia Vipassana.
🍀Cała mądrość ułożyła się punkt po punkcie i odczucie po odczuciu w cały program Szkoły.
Podręcznik , jak i program szkoły oparty jest zarówno na moim bogatym doświadczeniu
( można poczytać o mojej ścieżce w skrócie i nie w pełni 😁😎 opisanej tu : https://szkolacudow.pl/o-mnie/ )
Inspiracją są też wglądy, których doświadczam od wielu lat oraz
wiedza i mądrość w której przez 50 lat mojego życia nurkuję, z radością nieustannie ucząc się u najlepszych mentorów.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Szkoła jest dla TYCH , którzy pragną BYĆ SOBĄ i realizować siebie w pełni w zgodzie z najwyższym dobrem, równocześnie pływając w dobrostanie materialnym, duchowym i uczuciowym.
🍀To będzie 8 miesięcy poznawania siebie, odkrywania swojego potencjału, daru i WDRAŻANIA go życie.
❣️Będzie czas na odprogramowanie zbędnych i hamujących przekonań.
❣️Będzie czas na uczenie się nurkowania we wglądach najwyższych wibracji.
❣️Ale nade wszystko przekażę i nauczę praktycznie, jak będąc w pełni świadomym i uduchowionym człowiekiem, żyć tu na Ziemi w dostatku towarzyskim, uczuciowym, zawodowym, duchowym, materialnym.
Jeżeli, którykolwiek z tych zakresów chcesz usprawnić, pogłębić lub uruchomić. To jest to szkoła dla Ciebie.
❣️❣️
Odbędą się 4 spotkania STACJONARNE dwudniowe , będzie to zanurzenie się w zmianie.
Pomiędzy spotkaniami korzystać będziesz z mojego autorskiego podręcznika z konkretnymi „ćwiczeniami” do codziennej pracy w tej Twojej cudownej przemianie.
❣️❣️❣️
To co ekstremalnie ważne- w trakcie kursu będę przekazywać również HERMETYCZNĄ wiedzę , dostępną jedynie dla ludzi na to gotowych.
To wiedza , którą przekażę jedynie tym, których poczuję , że używać jej będą w dobroci, ku najwyższemu dobru ludzi i świata.
Pomiędzy zjazdami będziesz mieć ze mną bezpośredni kontakt na dedykowanej grupie.
Tak byś na bieżąco mogła/ mógł otrzymać odpowiedzi na pytania pojawiające się miedzy czasie.
Uruchamiam Szkołę w trzech lokalizacjach:

PIERWSZY ZJAZD :
„uświadomienie całości- światłocienia”
LONDYN :11/12 .11.2023 o godzinie 11:11
KRAKÓW 23/24.09.2023 o godzinie 09:09AM

DRUGI ZJAZD
„rezonans”LONDYN 13/14.01.2024
KRAKÓW 4/5.11.2023

TRZECI ZJAZD
„synchroniczność”
LONDYN 23/24.03.2024
KRAKÓW 20/21.01. 2024

CZWARTY ZJAZD
„dar twoją MOCĄ- uruchomienie= ALCHEMICZNA przemiana ”
LONDYN 25/26.05.2024
KRAKÓW 6/7.04.2024

🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
PIĄTY ZJAZD –
( dodatkowo płatny około 1800 zł)-
tylko dla wybranych i najbardziej zaawansowanych a przede wszystkim gotowych na ten proces, adeptów synchroniczności.
To będą dwa dni w tzw KOMNACIE ZMARTWYCHWSTANIA – w CIEMNOŚCI.
To radykalny proces, prowadzący do najwyższej świadomości tzw. chrystusowej.

tu możesz posłuchać o aktywacji szyszynki:
tu możesz posłuchać o KOMNATACH zmartwychwstania:

v=f6HDhcUYWzA&t=230s

🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
❣️ze względu na charakter spotkań i ich intensywność, pragnę być zaangażowana w pełni w prowadzeniu Cię w tym procesie.
Zatem w każdej lokalizacji przyjmę tylko 15 uczniów.
❣️❣️Do szkoły jest rekrutacja, a jest nią 30 minutowa rozmowa ze mną.
zgłosić się możesz, pisząc parę słów o sobie na adres:
Parvati@szkolacudow.pl
koszt tego bezcennego ośmiomiesięcznego alchemicznego wyzwania w UK to :
jednorazowo 1 688 £

w POLSCE
w moim zacisznym „królestwie”, szkoła rusza 23.09.2023r i jest zasada „czem chata bogata, tem rada” zatem jest w EKONOMII DARU. Płacisz tyle ile jest to dla Ciebie warte w szczodrości i wdzięczności wyrównania energetycznego mojego wkładu.
w Polsce oferuję zarówno wiedzę jak i przestrzeń mojego gościnnego domu oraz wspólne gotowanie w doborowym towarzystwie.
Możesz przyjeżdżać na zjazdy już w piątki.
jeżeli jesteś gotowa/ gotowy, zrównoważyć tę swoją przemianę w bardziej szczodry sposób, to jestem na to otwarta.
W opłatach obowiązuje Święta Ekonomia Daru:
podaję koszt warsztatu obowiązujący w systemie Materii, poczuj ile ta wiedza, mój czas i zaangażowanie oraz jak wpłynie to na Twoje życie jest dla CIEBIE WARTE i gdy energii pieniądza Ci obecnie brakuje to zaproponuj swój dar i zrównoważ.
!!! Zaproponuj swój DAR w równowadze, bądź szczodra/szczodry dla siebie
możesz podążać za mną: